O mnie

Współpraca ze mną

Satysfakcjonująca współpraca to klucz do udanej realizacji!

Myślę, że nietrudno znaleźć architekta, który sprzeda Ci piękne wizualizacje. Mnie zależy na tym, żeby Ci pomóc. Staram się, żeby już sam proces projektowania wnętrza był dla Ciebie miłym doświadczeniem, a nie źródłem stresu. Przez moje zaangażowanie, doświadczenie i pozytywne nastawienie, zawsze możesz mieć pewność, że z pytaniami nie zostajesz sam.

Najczęstszym sformułowaniem wyrażającym zadowolenie moich klientów (a często też wykonawców, którzy kończą realizować projekt) jest: „jak tu jest.. przyjemnie”.

To właśnie mój cel. Przyczynić się do tego, by Twój dom był dla Ciebie miejscem regeneracji, która daje nam siły mierzyć się z codziennością. Zrelaksowani jesteśmy też milsi dla innych, a to co najmniej tak samo ważne, w końcu… liczy się wnętrze.

POZNAJMY SIĘ

Zaprojektuję wnętrza stworzone dla Ciebie

Mam na imię Justyna. Aranżacją wnętrz zaczęłam się zajmować we wczesnych latach nastoletnich, robiąc przemeblowanie swojego pokoju średnio raz w miesiącu. Zawodowo jednak podejmuję się tego dopiero od czasu skończenia studiów.

Prowadzę pracownię „Liczy się wnętrze” od 2014 r. i nieustannie podejmuję wyzwania zawodowe (prywatne również, bo w tym samym roku na świat przyszło pierwsze z trójki moich dzieci). Projektowanie wnętrz to dla mnie przede wszystkim klient i jego potrzeby. Nie tylko wizja artystyczna na dane pomieszczenie, ale prawdziwa chęć stworzenia przestrzeni, w której poczujesz się na prawdę dobrze. Poczujesz…

...domowość.